Partneři společnosti:


 

Společnost ERSTERO, s.r.o. Vám doporučuje tyto své spolehlivé a ověřené partnery:

Logo Babylon Reality   ERSTERO Reality - Společnost ERSTERO, s.r.o. byla založená v roce 2006 a je sestavena z obchodního týmu připraveného profesionálně řešit Vaše zakázky s důrazem na individuální přístup. Hlavní předmětem podnikání společnosti ERSTERO, s.r.o. je zejména reklamní činnost, realitní činnost, marketing a poradenství. V prosinci 2008 se činnosti související s realitní činností a investicemi s tím spojené vyprofilovaly. vznikla samostatná společnost ERSTERO INVEST s.r.o., která zastřešuje veškeré obchodní aktivity týkající se realitní činnost. Náš tým je připraven individuálně řešit obchodní případy s klienty na českém a slovenském trhu. Ve spolupráci se zahraničními realitními kancelářemi nabízíme k prodeji nemovitosti dále ve státech EU a dalších zajímavých destinacích.
     
Logo Babylon Reality   Babylon Reality s.r.o. - mladá společnost poskytující svým klientům komplexní realitní služby. www.babylonreality.cz
Specializuje se převážně na Prahu a Středočeský kraj, ale jedním z cílů společnosti je firmu rozvíjet i v ostatních regionech České republiky a v zahraničí. Od počátku klade důraz na diskrétnost a profesionalitu svých makléřů, asistentek i finančních poradců. Nabídky realizuje prostřednictvím rozsáhlé inzerce na realitních portálech, webových stránkách a také v tištěných realitních inzercích.
     
Logo HTH system   HTH system s.r.o. - Vše pro perfektní stav IT ve Vaší firmě. www.hthsystem.cz
(servery, lokální sítě - metalické i optické, napojení na Internet , značkové PC EIZO sestavy, notebooky, PDA, komponenty, periferie, správa a servis výpočetní techniky, servisní smlouvy, záruky...)
     
     
     
REKLAMA našich partnerů: